O FIRMIE

Marwokat to przedsiębiorstwo budowlane z ponad trzydziestoletnim doświadczeniem
Spółka została założona w 1990 roku jako firma joint venture z udziałem kapitału zagranicznego. Jej głównym udziałowcem jest austriacka Firma DHB Ges.m.b.H.
Zatrudniamy zarówno wykwalifikowanych pracowników fizycznych jak i kadrę biurową, inżynierską (kosztorysowanie, przygotowanie kontraktów), kierowniczą (kierownicy budów, kierownicy robót) i dyrekcyjną (zarządzanie kontraktami, koordynacja międzybranżowa).
Taka struktura pozwala nam zapewnić Klientom profesjonalną obsługę na każdym etapie realizacji kontraktu.
Nasi pracownicy, w pierwszych latach działalności Firmy przeszli szkolenia w Austrii poznając najnowsze technologie.
Większość pracowników oraz kadry kierowniczej należy do naszego zespołu od początku istnienia przedsiębiorstwa.
Od początku działalności zajmujemy się przede wszystkim generalnym wykonawstwem różnego rodzaju obiektów użyteczności publicznej oraz technicznych i przemysłowych.
Nasza Firma była Generalnym Wykonawcą pierwszej w Polsce restauracji McDonald's w D.T. Sezam w Warszawie, w 1991 roku. Realizacja tej inwestycji zapoczątkowała późniejszą współpracę z tym Inwestorem. Zrealizowaliśmy ponad 25 restauracji w całej Polsce, w tym lokal w zabytkowej kamienicy w Krakowie oraz przy Krupówkach w Zakopanem.
Wykonywaliśmy prace również w innych zabytkowych obiektach, na przykład w Pałacu Jabłonowskich przy Placu Teatralnym w Warszawie oraz w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów.
Od początku działalności wykonujemy wymagające zlecenia, nasi Klienci to, między innymi: Orbis, Domy Towarowe Centrum, Colliers International, ADGAR i wielu innych.
W ciągu ostatnich lat wykonaliśmy również kilka salonów samochodowych, obiektów przemysłowych oraz technicznych typu Data Center.

NASZE REALIZACJE

Zobacz

KONTAKT

Marwokat Sp. z o.o.

Ul. Jagiellońska 78 / 4.5

03-301 Warszawa

 

tel: +48 784 005 274

 

e-mail: biuro@marwokat.com.pl