© Marwokat Sp. z o.o. 2011 - 2016
Powrót do strony głównej
O FIRMIE

Marwokat to przedsiębiorstwo budowlane z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem

Spółka została założona w 1990 roku jako firma joint venture z udziałem kapitału zagranicznego. Jej głównym udziałowcem jest austriacka Firma DHB Ges.m.b.H.

Zatrudniamy zarówno wykwalifikowanych pracowników fizycznych jak i kadrę biurową, inżynierską (kosztorysowanie, przygotowanie kontraktów), kierowniczą (kierownicy budów, kierownicy robót) i dyrekcyjną (zarządzanie kontraktami, koordynacja międzybranżowa).
Taka struktura pozwala nam zapewnić Klientom profesjonalną obsługę na każdym etapie realizacji kontraktu.


Nasi pracownicy, w pierwszych latach działalności Firmy przeszli szkolenia w Austrii poznając najnowsze technologie.
Większość pracowników oraz kadry kierowniczej należy do naszego zespołu od początku istnienia przedsiębiorstwa.

Od początku działalności zajmujemy się przede wszystkim generalnym wykonawstwem różnego rodzaju obiektów użyteczności publicznej oraz technicznych i przemysłowych.


Nasza Firma była Generalnym Wykonawcą pierwszej w Polsce restauracji McDonald's w D.T. Sezam w Warszawie, w 1991 roku. Realizacja tej inwestycji zapoczątkowała późniejszą współpracę z tym Inwestorem. Zrealizowaliśmy ponad 25 restauracji w całej Polsce, w tym lokal w zabytkowej kamienicy  w Krakowie oraz przy Krupówkach w Zakopanem.
Wykonywaliśmy prace również w innych zabytkowych obiektach, na przykład w Pałacu Jabłonowskich przy Placu Teatralnym w Warszawie oraz w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów.

Od pierwszych lat wykonujemy wymagające zlecenia, naszymi Klientami są między innymi: Orbis, Hotel Marriott w Warszawie, Domy Towarowe Centrum i wielu innych.

W ciągu ostatnich dziesięciu lat wykonaliśmy również kilka salonów samochodowych oraz obiektów technicznych typu Data Center.

Zapraszamy do zapoznania się z listą zrealizowanych przez nas inwestycji w dziale Realizacje

[Home][O Firmie][Realizacje][Referencje][Kontakt]
25 lat doświadczenia w budownictwie